Az idei éves közgyűlés 2018. május 24-én, csütörtökön délután 17 órakor jó hangulatban zajlott egyesületünknél. A hivatalos részt egy baráti vacsora és koccintás követte.

Tegnap a kora esti órákban nyitotta meg Császár János elnök úr a Szőlő-Szem Egyesület éves közgyűlését. A 2017. évi szakmai- és költségvetési beszámolót az idei évi tervek követték, melyet a jelenlévők egyhangúan elfogadtak. Az ülés bezárása előtt díszvendégünk, Dr. Pilisi Gábor rendőr ezredes köszönte meg az előző évi munkáját mozgalmunknak, illetve biztosította vezetőségünket és minden tanyagazdát, hogy a jól működő kapcsolat a részükről a 2018-as évben is támogatott és mindent megtesznek annak érdekében, hogy a tervezett előrelépésekben szükség szerint mellettünk álljanak.