A Szőlő-Szem Egyesület Közgyűlése december 1-én, pénteken tartotta a 2017-es ünnepi évzáróját. Az összejövetelt az alakulás óta minden évben megtartja az Egyesület. Idén Császár János elnök és Baloghné Gaál Zsófia alelnök számolt be az éves tevékenységről, és köszönte meg azt a több mint 2500 óra önkéntes munkát, amit a tagok ez évben is végeztek annak érdekében, hogy a szekszárdi tanyavilág biztonságos legyen.

A Közgyűlésen már a jövő évre is előre tekintettünk. Bűnmegelőzési munkánkon túl továbbra is folytatjuk közösség építő, szociális és egyéb közhasznú tevékenységeinket. Az elkövetkező téli hónapok mindig nagy kihívást jelentenek a tanyabizalmik számára. Ezúton is sok erőt és egészséget kívánunk önkénteseinknek, tanyabizalmiainknak és minden tanyatulajdonosnak!

És ne feledjük, a telet immáron harmadszor zárja majd a Balogh László Emlék Böllérverseny!